Novinky ve fakturačním programu 2HCS Fakturace - 3/2010

31. Prosinec 2010 - 9:20 — admin

Tento zpravodaj Vám přináší informace o nových funkcích, které byly přidány do fakturačního programu 2HCS Fakturace.

Aktuální informace

Pokud máte aktivní předplatné aktualizací, stáhněte si novou verzi programu pro rok 2011 buď přímo z programu z nabídky "Podpora - stažení nové verze z www.faktury.cz", nebo z uživatelské podpory na našem webu www.faktury.cz.

Novinky ve verzi 3.7.94

  • při spuštění programu je možné vybrat firmu s kterou se má dále pracovat. Pokud výběr firem při startu nechcete zobrazovat zaklikněte volbu "Spouštět vždy s vybranou firmou a neptat se". Ve výběru firmy můžete měnit aktivní rok i umístění datového úložiště. Také zde můžete založit novou firmu.
  • vyhledávání odběratele nyní funguje i tak, že místo názvu zadáte IČ. V případě, že partner není dle IČ nalezen a zvolíte vytvoření nového, jsou automaticky načtena data partnera z registru ARES.
  • doplněna možnost vymazání celé evidence zvoleného roku. Můžete tak odstranit staré roky, které již nepotřebujete a máte je zálohovány jinde.

Tipy od autora uživatelům

Tip č.1: Víte, že v modulu "Pokladna" můžete evidovat neomezené množství pokladen? Další pokladny nastavíte v nabídce "Akce - číselníky - pokladny". Aktuální pracovní pokladnu pak vyberte z rozbalovacího seznamu nad tabulkou pokladny.

Tip č.2: Víte, že kliknutím na tlačítko s ikonou lupy můžete vyhledávat ve fakturách a ostatních dokladech i podle jejich obsahu? Program vám takto najde všechny doklady, které obsahují zadaný text.

Připravujeme

  • on-line Fakturace (pokud chcete vědět více, napište)